Kraków, ul. Józefa Kałuży 1,  Godziny przyjęć: pn.-pt. 8.00-21.00
SportoKlinik

Usługi

RehabilitacjaRehabilitacja

SPORTOKLINIK zajmuje się leczeniem rehabilitacyjnym pacjentów z dolelgliwościami ze strony narządu ruchu. Leczeniem obejmujemy pacjentów po leczeniu operacyjnym, po urazach oraz objawami przewlekłych stanów zapalnych. Dużą częścią rehabilitacji są zmiany zwyrodnieniowe, które w początkowym okresie mogą być skutecznie leczone rehabilitacyjnie.

Rehabilitacja w naszym ośrodku to oferta skierowana zarówno do pacjentów po zabiegu operacyjnym, jak też osób ze schorzeniami nie wymagającymi tej formy leczenia, a więc po urazach i przeciążeniach sportowych, a także cierpiących z powodu wady postawy. Celem naszych działań jest zapewnienie pacjentom optymalnych warunków powrotu do zdrowia – przywrócenia dawnej sprawności ruchowej i aktywności sprzed urazu w bezpieczny sposób.

Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy indywidualną opiekę terapeuty. Specjalista przygotuje harmonogram ćwiczeń zaplanowany w sposób pozwalający osiągnąć najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie. Podczas rehabilitacji umożliwiamy kontakt z lekarzem, który przeprowadził zabieg. Dzięki tym konsultacjom i współpracy pacjenta, rehabilitantalekarza ortopedy, rehabilitacja w ośrodku w Krakowie jest niezwykle skuteczna.

Rehabilitacja w Sportoklinik prowadzona jest przez specjalistów stale podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu możemy zaoferować naszym pacjentom sprawdzone i najbardziej efektywne metody terapii.

Umów wizytę Zobacz cennik

SportoKlinik

Partnerzy