Kraków, ul. Józefa Kałuży 1,  Godziny przyjęć: pn.-pt. 10.00-20.00
SportoKlinik

Usługi

RehabilitacjaRehabilitacja

SPORTOKLINIK zajmuje się leczeniem rehabilitacyjnym pacjentów z dolelgliwościami ze strony narządu ruchu. Leczeniem obejmujemy pacjentów po leczeniu operacyjnym, po urazach oraz objawami przewlekłych stanów zapalnych. Dużą częścią rehabilitacji są zmiany zwyrodnieniowe, które w początkowym okresie mogą być skutecznie leczone rehabilitacyjnie.

Rehabilitacja w naszym ośrodku to oferta skierowana zarówno do pacjentów po zabiegu operacyjnym, jak też osób ze schorzeniami nie wymagającymi tej formy leczenia, a więc po urazach i przeciążeniach sportowych, a także cierpiących z powodu wady postawy. Celem naszych działań jest zapewnienie pacjentom optymalnych warunków powrotu do zdrowia – przywrócenia dawnej sprawności ruchowej i aktywności sprzed urazu w bezpieczny sposób.

Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy indywidualną opiekę terapeuty. Specjalista przygotuje harmonogram ćwiczeń zaplanowany w sposób pozwalający osiągnąć najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie. Podczas rehabilitacji umożliwiamy kontakt z lekarzem, który przeprowadził zabieg. Dzięki tym konsultacjom i współpracy pacjenta, rehabilitantalekarza ortopedy, rehabilitacja w ośrodku w Krakowie jest niezwykle skuteczna.

Rehabilitacja w Sportoklinik prowadzona jest przez specjalistów stale podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu możemy zaoferować naszym pacjentom sprawdzone i najbardziej efektywne metody terapii.

Cennik rehabilitacji

Fizykoterapia

Terapia manualna – 45 min130 PLN
Kinezytarapia – 45 min120 PLN
Test Back in Action z konsultacją fizjoterapeuty200 PLN
Trening funkcjonalny – przygotowanie do uprawiania sportu – 45 min200 PLN
Pooperacyjny trening motoryczny200 PLN
Elektroterapia1 zab – 10 PLN,
10 zab – 90 PLN
Laseroterapia1 zab – 10 PLN,
10 zab – 90 PLN
Ultradźwięki i Fonoforeza1 zab – 11 PLN,
10 zab – 100 PLN
Pole Magnetyczne1 zab – 10 PLN, 10 zab – 90 PLN
Fala Uderzeniowa1 zab – 100PLN,
3 zab – 250 PLN,
5 zab – 400 PLN
Taping30-50 PLN
Suche igłowanie100 PLN
INDIBA Active150 PLN
Terapia McKenzie150 PLN
SportoKlinik

Partnerzy