UWAGA! Od 5 października 2020r. zmiana lokalizacji kliniki na adres: ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków
Kraków, ul. Józefa Kałuży 1,  Godziny przyjęć: pn.-pt. 10.00-20.00
SportoKlinik

Usługi

RehabilitacjaRehabilitacja

SPORTOKLINIK zajmuje się leczeniem rehabilitacyjnym pacjentów z dolelgliwościami ze strony narządu ruchu. Leczeniem obejmujemy pacjentów po leczeniu operacyjnym, po urazach oraz objawami przewlekłych stanów zapalnych. Dużą częścią rehabilitacji są zmiany zwyrodnieniowe, które w początkowym okresie mogą być skutecznie leczone rehabilitacyjnie.

Rehabilitacja w naszym ośrodku to oferta skierowana zarówno do pacjentów po zabiegu operacyjnym, jak też osób ze schorzeniami nie wymagającymi tej formy leczenia, a więc po urazach i przeciążeniach sportowych, a także cierpiących z powodu wady postawy. Celem naszych działań jest zapewnienie pacjentom optymalnych warunków powrotu do zdrowia – przywrócenia dawnej sprawności ruchowej i aktywności sprzed urazu w bezpieczny sposób.

Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy indywidualną opiekę terapeuty. Specjalista przygotuje harmonogram ćwiczeń zaplanowany w sposób pozwalający osiągnąć najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie. Podczas rehabilitacji umożliwiamy kontakt z lekarzem, który przeprowadził zabieg. Dzięki tym konsultacjom i współpracy pacjenta, rehabilitantalekarza ortopedy, rehabilitacja w ośrodku w Krakowie jest niezwykle skuteczna.

Rehabilitacja w Sportoklinik prowadzona jest przez specjalistów stale podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu możemy zaoferować naszym pacjentom sprawdzone i najbardziej efektywne metody terapii.

Cennik rehabilitacji

Fizykoterapia

Elektroterapia1 zab – 10 zł, 10 zab – 90 zł
Laseroterapia1 zab – 10 zł, 10 zab – 90 zł
Ultradźwięki i Fonoforeza1 zab – 11 zł, 10 zab – 100 zł
Pole Magnetyczne1 zab – 10 zł, 10 zab – 90 zł
Fala Uderzeniowa1 zab – 70 zł, 3 zab – 190 zł, 5 zab – 310 zł
Terapia manualna120 zł/60min
Test Back in Action200 zł/60min

Cennik Pakietów

elektroterapia + laser + pole magnetyczne240zł
elektroterapia + laser + ultradźwięki/fonoforeza250 zł
laser + ultradźwięki/fonoforeza + pole magnetyczne250 zł
elektroterapia + ultradźwięki/fonoforeza + pole magnetyczne270 zł
 2x laser + 2x ultradźwięki/fonoforeza320 zł